• 1401/04/22 - 16:02
  • بازدید: 61
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
پوشش ۹۰ درصدی خدمات درمانی ناباروری

پوشش ۹۰ درصدی خدمات درمانی ناباروری

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از پوشش ۹۰ درصدی خدمات درمانی ناباروری خبر داد و گفت: سه و نیم میلیون فرد نابارور در کشور داریم و این افراد چنانچه از خدمات درمانی خوبی بهره مند شوند ، می توانند صاحب فرزند شوند.

در حاشیه برگزاری اجلاس معاونین دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، در خصوص اقدامات حمایتی وزارت بهداشت در زمینه درمان  ناباروری، گفت: یکی از اولویت های اصلی وزارت بهداشت، بحث جوانی جمعیت است.  سه و نیم میلیون  فرد نابارور در کشور داریم و این افراد چنانچه از خدمات درمانی خوبی بهره مند شوند، می توانند صاحب فرزند شوند.
 
وی افزود: با توجه به اهمیت این اولویت، به بیمه ها تاکید شد که هزینه افرادی که نابارور هستند را پرداخت کنند و باید این مژده را به ملت عزیز  بدهیم که ۹۰ درصد خدماتی که برای افراد نابارور انجام می شود، تحت پوشش بیمه قرار می گیرد و این موضوع را به تمام مراکز مربوط اعلام کردیم تا افراد نابارور را با احترام پذیرش کنند.
 
گسترش مراکز ناباروری در استان ها
دکتر عین اللهی گفت: از طرفی مراکز ناباروری در استان های مختلف  گسترش پیدا کرده است و امیدواریم با این اقدام خدمات پایداری برای درمان ناباروری ارائه شود.
وی در خصوص وضعیت کنونی کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی بیان کرد: این همه گیری هنوز در جهان خاموش نشده است و ممکن است با جابجایی ها و مسافرت هایی که صورت می ‌گیرد، سویه های جدیدی پیدا شود، بنابراین باید همچنان بر رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرده و مراقب باشیم.
  • گروه خبری :
  • کد خبر : 13160
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید